Populära produkter

Litet logotyp - Painatukset - PT02 - 1
LAATU

Litet logotyp

  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: PT02
(0)
6,90 € / st(moms exkl.)
8,66 €(moms inkl.)
Beställningsvara
st
Iso logo - Painatukset - PT01 - 1
LAATU

Iso logo

  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: PT01
(0)
7,90 € / st(moms exkl.)
9,91 €(moms inkl.)
Beställningsvara
st
Virtakynä 6 - 24V, ajoneuvoille - Koti ja puutarha - 13-985100 - 1

Virtakynä 6 - 24V, ajoneuvoille

  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 13-985100EAN: {ean}Produktkod: 9031900000
(0)
2,35 € / st(moms exkl.)
2,95 €(moms inkl.)
Beställningsvara
st
37.5®-talvitakki - Vinter arbetsjackor - 1100 - 1
37.5®-talvitakki - Vinter arbetsjackor - 1100 - 2
Rea -20%
SNICKERS

37.5®-talvitakki

1100
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 1100
(0)
127,20 € / st(moms exkl.)RRP 159,00 €(moms exkl.)
159,63 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Basic-T - Arbetsskjortor - 029030 - 1
Basic-T - Arbetsskjortor - 029030 - 2
Rea -5%
Clique

Basic-T

029030
Unisex T-shirt, figursydd smalare modell. Taped nack söm, elastisk krage och vänd söm på axeln.
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 029030
(0)
5,61 € / st(moms exkl.)RRP 5,90 €(moms exkl.)
7,03 €(moms inkl.)
Flera alternativ
20m fallskyddssnöre - Fallskydds tillbehör - FP92 - 1
Rea -22%
Portwest

20m fallskyddssnöre

FP92
Fallstoppssystem med en diameter på 12 mm kärnmantelsnöre, fästanordning med en fast krok i ena änden (försedd med en karbinhake av stål och en skruvfästning som säkerhetsanordning, samt en...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: FP92
(0)
87,01 € / st(moms exkl.)RRP 111,55 €(moms exkl.)
109,20 €(moms inkl.)
Flera alternativ
DX4-byxor med avtagbara hängande fickor - Sommar arbetsbyxor - DX440 - 1
DX4-byxor med avtagbara hängande fickor - Sommar arbetsbyxor - DX440 - 2
Rea -22%
Portwest

DX4-byxor med avtagbara hängande fickor

DX440
De ergonomiskt designade DX4-arbetsbyxorna med avtagbara hängande fickor är tillverkade av ett fyrvägssträckande tyg. Byxorna har en bakre höjdjusterad midjelinje med elastiska sidor, vilket...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: DX440
(0)
90,48 € - 94,47 €(moms exkl.)
113,55 €
-
118,56 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Laservastaanotin Kapro punaisille lasereille - Vesivaa’at ja laserit - 894RED - 1
Laservastaanotin Kapro punaisille lasereille - Vesivaa’at ja laserit - 894RED - 2

Laservastaanotin Kapro punaisille lasereille

  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 894REDEAN: {ean}Produktkod: 9031808000
(0)
71,67 € / st(moms exkl.)
89,95 €(moms inkl.)
Finns i lager 23 st
Varorna skickas inom 1-2 vardagar
st
PW3 Hi-Vis Vändbar Väst - Varselvästar och förkläden - PW374 - 1
PW3 Hi-Vis Vändbar Väst - Varselvästar och förkläden - PW374 - 2
Rea -22%
Portwest

PW3 Hi-Vis Vändbar Väst

PW374
Denna innovativa västmodell har en stilren och modern passform samt innehåller flera praktiska egenskaper, som till exempel smutsavvisande och fluorescerande reflekterande tyg. Den tjocka fodret ger...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: PW374
(0)
72,72 € / st(moms exkl.)RRP 93,23 €(moms exkl.)
91,26 €(moms inkl.)
Flera alternativ
CutSuper F-nivå Skärskyddshandske Art.5006 - Skärskydd handskar - 5006 - 1
CutSuper F-nivå Skärskyddshandske Art.5006 - Skärskydd handskar - 5006 - 2
LAATU

CutSuper F-nivå Skärskyddshandske Art.5006

5006 - CUT 7/F
Laatuhanska CutSuper är en F-nivå skärskyddshandske med en dippad nitrielfoam-beläggning på palm som förbättrar greppet på både blöta och torra föremål. Förstärkt tumme ger ökad...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 5006
(0)
5,29 € / st(moms exkl.)
6,64 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (63,48 €(moms exkl.) / erä)
Klassisk Softshell Huva - Sommar arbetsjackor - 0200912 - 1
Klassisk Softshell Huva - Sommar arbetsjackor - 0200912 - 2
Rea -5%
Clique

Klassisk Softshell Huva

0200912
3-lags huva softshell-jacka i återvunnen polyester. Framsidan har en dolda dragkedja i matchande färg. 3 framfickor och 2 innerfickor. Avtagbar huva. Elastiska muddar vid midjan och justerbara...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 0200912
(0)
61,75 € / st(moms exkl.)RRP 65,00 €(moms exkl.)
77,50 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Klassisk Huvtröja Dam - Arbetscollegetröjor & munkjackor - 021042 - 1
Klassisk Huvtröja Dam - Arbetscollegetröjor & munkjackor - 021042 - 2
Rea -5%
Clique

Klassisk Huvtröja Dam

021042
Modern huva med framficka och praktiskt utrymme för mobiltelefon. Huvan har dragsko och kontrasterande nätfoder. 2*2 ribbstickning på ärmar och nederkant. Platta sömmar i matchande färg....
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 021042
(0)
46,55 € / st(moms exkl.)RRP 49,00 €(moms exkl.)
58,42 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Street Cap - Pipot, lippikset ja tarvikkeet - 024079 - 1
Street Cap - Pipot, lippikset ja tarvikkeet - 024079 - 2
Rea -5%
Clique

Street Cap

024079
Stilig keps i obehandlad bomull. Justerbar snap-fäste bak.
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 024079
(0)
7,51 € / st(moms exkl.)RRP 7,90 €(moms exkl.)
9,42 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Portwest 3-punkt Comfort-säkerhetssele - Fallskyddssele - FP17 - 1
Rea -22%
Portwest

Portwest 3-punkt Comfort-säkerhetssele

FP17
Ergonomisk sele med ett glidande D-ring på ryggen. Två fästen på framsidan vid bröstet, vadderade och ergonomiskt formade ryggband av ventilerande material. Två D-ringarna på sidorna och...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: FP17
(0)
38,47 € / st(moms exkl.)RRP 49,32 €(moms exkl.)
48,28 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Portwest Compositelite Slip On-säkerhetsskor - Arbets- och skyddsskor - FD62 - 1
Portwest Compositelite Slip On-säkerhetsskor - Arbets- och skyddsskor - FD62 - 2
Rea -22%
Portwest

Portwest Compositelite Slip On-säkerhetsskor

FD62
Dessa metallfria säkerhetsskor i mikrofiber har en antimikrobiell foder, sula och ett lätt rengörbart överdrag. Den platta ytan på loaferskorna gör dem lätta att rengöra och konstruktionen...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: FD62
(0)
36,61 € / st(moms exkl.)RRP 46,93 €(moms exkl.)
45,94 €(moms inkl.)
Flera alternativ
T-Paita White - Arbetsskjortor - 2502 - 1
T-Paita White - Arbetsskjortor - 2502 - 2
Rea -20%
SNICKERS

T-Paita White

2502
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 2502
(0)
8,72 € / st(moms exkl.)RRP 10,90 €(moms exkl.)
10,94 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Ergonominen vyö - Pipot, lippikset ja tarvikkeet - 9025 - 1
Rea -20%
SNICKERS

Ergonominen vyö

9025
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 9025
(0)
22,39 € / st(moms exkl.)RRP 27,99 €(moms exkl.)
28,10 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Classic PRO - PU montörhandske - Installatörshandskar - 2008 - 1
Classic PRO - PU montörhandske - Installatörshandskar - 2008 - 2
LAATU

Classic PRO - PU montörhandske

2008
Laatuhanska Classic pro PU-handflathandske. Dessa handskar är utmärkta för uppgifter som kräver fingerfärdighet, och de har en slät PU-beläggning som förbättrar slitstyrkan. Handflatan är...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 2008
(0)
0,89 € / st(moms exkl.)
1,12 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (10,68 €(moms exkl.) / erä)
CutShield D-kategori slitsskyddshandske Art.5005 - Skärskydd handskar - 5005 - 1
CutShield D-kategori slitsskyddshandske Art.5005 - Skärskydd handskar - 5005 - 2
LAATU

CutShield D-kategori slitsskyddshandske Art.5005

5005 - CUT 5/D
Laatuhanska CutShield är en sömlös D-kategoris slitsskyddshandske. CutShield är tillverkad av HPPE-garn. Handflatan är belagd med PU. Extremt mjuk och bekväm handske. Egenskaper • D-nivå...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 5005
(0)
3,59 € / st(moms exkl.)
4,51 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (43,08 €(moms exkl.) / erä)
Premium-T Kvinnor - Arbetsskjortor - 029341 - 1
Premium-T Kvinnor - Arbetsskjortor - 029341 - 2
Rea -5%
Clique

Premium-T Kvinnor

029341
Kvalitativ t-shirt för kvinnor i single jersey med modern passform, dubbelt halsrib och nackband.
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 029341
(0)
10,36 € / st(moms exkl.)RRP 10,90 €(moms exkl.)
13,00 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Basic Rundhals - Arbetsskjortor - 021030 - 1
Basic Rundhals - Arbetsskjortor - 021030 - 2
Rea -5%
Clique

Basic Rundhals

021030
O-rund college tröja med passform för både män och kvinnor. Tjock nackband, elastisk mudd i nederkant och ärmslut.
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 021030
(0)
18,91 € / st(moms exkl.)RRP 19,90 €(moms exkl.)
23,73 €(moms inkl.)
Flera alternativ
029033 - Arbetsskjortor - 029033 - 1
029033 - Arbetsskjortor - 029033 - 2
Rea -5%
Clique

029033

029033
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 029033
(0)
10,36 € / st(moms exkl.)RRP 10,90 €(moms exkl.)
13,00 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Knäskyddsmatta - Knäskydd - KP05 - 1
Rea -22%
Portwest

Knäskyddsmatta

KP05
Typ 3 skyddsmatta för knäna ökar arbetskomforten. Mycket effektiv PPE stoppning. Passar för alla typer av överraskande arbetsuppgifter och är lätt att hålla framme. Den är också otroligt...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: KP05
(0)
4,29 € / st(moms exkl.)RRP 5,50 €(moms exkl.)
5,38 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Laatu - ClassicLens Klar - Skyddsglasögon och tillbehör - SS90960C - 1
Laatu - ClassicLens Klar - Skyddsglasögon och tillbehör - SS90960C - 2
LAATU

Laatu - ClassicLens Klar

SS90960C
Laatulens Bas skyddsglasögon klar är den mest sålda favoritmodellen som efterliknar formen på ansiktet och den böjda linsen, tillverkad av ett stycke, sitter bra mot ansiktet. Lätta...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: SS90960C
(0)
2,29 € / st(moms exkl.)
2,87 €(moms inkl.)
Finns i lager över 100 st
Varorna skickas inom 1-2 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (27,48 €(moms exkl.) / erä)
st