Populära produkter

Syntec Pro Syntetisk monteringshandske Art.1001 - Installatörshandskar - 1001 - 1
Syntec Pro Syntetisk monteringshandske Art.1001 - Installatörshandskar - 1001 - 2
LAATU

Syntec Pro Syntetisk monteringshandske Art.1001

1001
Kvalitetshandske Syntec Pro är en syntetisk monteringshandske. Mjuk och bekväm känsla i handen. Egenskaper • Passar för olika installationsuppgifter • Elastisk och andningsbar • Slät...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 1001
(0)
2,89 € / st(moms exkl.)
3,63 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (34,68 €(moms exkl.) / erä)
All-Flex Grip-handske - Installatörshandskar - A315 - 1
Rea -22%
Portwest

All-Flex Grip-handske

A315
All-Flex är en speciellt lätt och flexibel arbetshandske som passar bra på handen. Den flexibla resåren vid handleden sitter tätt. Egenskaper Hela beläggningen skyddar mot vätskor 13 gg foder...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: A315
(0)
1,80 € / st(moms exkl.)RRP 2,31 €(moms exkl.)
2,26 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (21,60 €(moms exkl.) / erä)
Touch Pro Precision pekskärmsarbete Handske Art.2045 - Installatörshandskar - 2045 - 1
Touch Pro Precision pekskärmsarbete Handske Art.2045 - Installatörshandskar - 2045 - 2
LAATU

Touch Pro Precision pekskärmsarbete Handske Art.2045

2045 - EXTRA OHUT
Laatuhanska Touch Pro Extra tunn 18-gauge pekskärmsarbete handske, som andas och passar för arbete som kräver precision. PU-belagd handflata ger bra grepp och 3:e klassens nötningsbeständighet....
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 2045
(0)
1,29 € / st(moms exkl.)
1,62 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (15,48 €(moms exkl.) / erä)
Nitro Grip, nitrilhandtagare Art.2010 - Installatörshandskar - 2010 - 1
Nitro Grip, nitrilhandtagare Art.2010 - Installatörshandskar - 2010 - 2
LAATU

Nitro Grip, nitrilhandtagare Art.2010

2010
Laatuhanska Nitro Grip-nitrilhandskar beläggning ger slitagebeständighet. Passar särskilt bra för bilverkstäder och kemikalieskydd. Egenskaper • Slät tjock nitrilyta • 13 gg foder är...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 2010
(0)
0,99 € / st(moms exkl.)
1,24 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 förpackning = 12 st (11,88 €(moms exkl.) / förpackning)
Power Grip, Extreme mjuk installerar handskar Art.3053 - Installatörshandskar - 3053 - 1
Power Grip, Extreme mjuk installerar handskar Art.3053 - Installatörshandskar - 3053 - 2
LAATU

Power Grip, Extreme mjuk installerar handskar Art.3053

3053 - SANDY GRIP
Laatuhanska Ultra mjuk Power Grip Hi-Vis-handskar är tillverkade med den senaste microfoamsandy teknologin och gör användaren lätt synlig. Power Grip-handsken erbjuder högsta nivån av komfort...
  • Asiakashinnat – Rekisteröidy / Kirjaudu
Produktkod: 3053
(0)
1,99 € / st(moms exkl.)
2,50 €(moms inkl.)
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 12 st (23,88 €(moms exkl.) / erä)